Drewno kominkowe i opałowe

O nas

Firma Skład Opału EKO-DREW Anna Sałapat od momentu powstania w 2012 roku zaopatruje w opał odbiorców z terenu Małopolski (Kraków i okolice) oraz Śląska. EKO-DREW oferuje całoroczną sprzedaż drewna opałowego i kominkowego, węgla luzem lub workowanego do pieców zwykłych i z podajnikami. 

W swojej ofercie EKO-DREW posiada drewno z opałowo najbardziej wartościowych gatunków najlepiej nadające się do palenia w kominkach  takich jak brzoza, buk, dąb, jesion, jawor, grab. Drewno kominkowe sprzedawane jest jako sezonowane (wysuszone) jak i świeże.

EKO-DREW jest znaczącym dostawcą drewna opałowego dla odbiorców firmowych takich jak pizzerie, masarnie, piekarnie. Wystawiamy faktury VAT. W wśród odbiorców znajdują się także firmy z krajów Unii Europejskiej.

Dzięki nowoczesnym maszynom oraz profesjonalnej załodze EKO-DREW może zagwarantować najwyższą jakość opału i krótki termin dostawy zachowując przy tym korzystną cenę.

Nasza firma znajduje się w miejscowości Wielkie Drogi przy drodze krajowej nr 44. Prosimy o kontakt pod numerami telefonów 691-720-791, 781-668-070, (12)270-00-56